LIVES

Parthos & Chris Και Ν.Χατζηστεφάνου & Ειρ. Τσιλιγιάννη Στην Μπυραρία Του Κόμη

3.9.12rocknroll_town


Η τετράδα επιστρέφει και πάλι στον Κόμη για την έναρξη της νέας περιόδου!!

Οι Παναγιώτης "Parthos" Παπαγεωργίου και Χρήστος Μιχάλης (αμφότεροι μέλη των Parthian Shot) μαζί με τους Ειρήνη Τσιλιγιάννη και Νίκο Χατζηστεφάνου, ξανά μαζί στην σκηνή του Κόμη, Λασκαράτου 20, Πατήσσια!!

Ελάτε να κάνουμε ποδαρικό!!!!!

Ώρα προσέλευσης: 22.30

Τηλ.κρατήσεων: 210-2112135

Χορηγός

Bulk Music (http://www.bulkmusic.gr/)

Χορηγοί επικοινωνίας:

CReatures (www.creatures.gr)
Destiny Radio (www.destinyradio.gr)
Just Listen (http://www.justlisten.gr/)
Φοιτητική Ζωή (http://www.foititikizoi.gr/)
Polytexneio FM (http://www.polytexneiofm.gr/)
Mood Radio (http://www.moodradio.gr/)
Rock Overdose (http://www.rockoverdose.gr/index.php)
Radio Smut (http://smutradio.listen2myradio.com/)
Radio Music Rock (http://www.radiomusicrock.com/)
Fatality web radio (http://www.fatalityradio.com/)
Rock 'N' Roll Town (http://www.facebook.com/pages/Rock-N-Roll-Town/116624871759535)
Music Explorations & Roots (http://www.facebook.com/profile.php?id=100002861665405)
Museek Art (http://museekart.com/)
Αthens day & night (http://www.athens-dayandnight.gr/el/home)




Steve Xanthis

You Might Also Like

0 Comments

Popular Posts

Φόρμα επικοινωνίας